Polski

Wielka sposobność

Rozmowy i dyskusje kształtują wiedzę szybciej i skuteczniej niż tylko własne przemyślenia, gdyż dyscyplinują umysł i dopingują do pracy grupowej, co jest nie lada frajdą.  Cała grupa dyskusyjna ma też możliwość poznania różnych punktów widzenia tego samego zagadnienia dzięki temu, że te punkty widzenia są wnoszone na forum jako uzasadnienie różnych pozycji.  Pragnienie przekonania innych osób do własnego sposobu myślenia mobilizuje wszystkie zasoby, w tym również uczucia, choć niejednokrotnie te ostatnie przeszkadzają w rozsądnym myśleniu.  Tak czy owak, blogowanie ma swoje zalety i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału.

Dlaczego to czynię

Jeśli mam coś co sobie cenię, dlaczego nie podzielić się tym z innymi?  A może inni mają coś czego mi brak?  Jeśli więc ktoś ma coś czym chce się podzielić z innymi, nawet jeśli są to tylko pytania lub propozycje tematów do poruszenia, zapraszam do rozmowy.

Jak korzystać

Wybierz kategorię Polish w prawej kolumnie lub na menu i rozkoszuj się aż zabraknie tchu.  Zastrzegam sobie prawo do modyfikowania komentarzy lub zatrzymania takich w których są niegrzeczne słowa.

Sugestie

Sugeruję aby często odwiedzać najpopularniejszy post Sugestie po różnego rodzaju informacje.

%d bloggers like this: