Niemożliwość ewolucji

Dnia 27 listopada 2011, w kościele Polish Dandenong przemawiał Dr Ashton.  Tematem przemówienia jest „Dlaczego teoria ewolucji nie jest w stanie wyjaśnić powstania życia.”  Z różnych powodów przemówienie nie było opublikowane na witrynie kościelnej i otrzymałem pozwolenie aby opublikować je na mojej witrynie.

Podczas słuchania przemówienia można przeglądać slajdy umieszczone poniżej.  Dr Ashton przeskakuje niektóre z nich dlatego dobrze jest podglądać kilka slajdów do przodu aby się nie zgubić.

Dla bardziej zaangażowanych Dr Ashton udostępnił dokument w formacie PDF (niestety tylko po angielsku) w którym podał więcej detali na temat niemożliwości ewolucji Darwińskiej.  Można go znaleźć tutaj jako PDF: A Creation Curriculum paper.  Dla tych którzy potrzebują jeszcze więcej informacji na powyższy temat, Dr Ashton udostępnia możliwość skontaktowania się z nim w języku angielskim, najlepiej pocztą elektroniczną pod adresem: john.ashton (małpka) sanitarium.com.au.

 

Prezentację elektroniczną można znaleźć tutaj: EwolucjaNiemozliwa.  Jest to PowerPoint97–2007 • 5.3 MB

Prezentację elektroniczną do kazania Wielbienie Stworzyciela można znaleźć tutaj: WielbijStworzyciela.  PowerPoint97–2007 • 3 MB, a filmik można obejrzeć tutaj.


2 Responses to Niemożliwość ewolucji

  1. Jag says:

    Teoria ewolucji nawet nie probuje wyjasnic powstania zycia. Nie taki jest jej cel.

    • cezaryn says:

      Jag, proszę o respekt dla innych ludzi. Niegrzeczne słowa nie są mile widziane na tym portalu. Na następny raz zamiast modyfikować komentarze, skasuję całość.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: