Z archiwum dźwięków (9)

Pastor Dariusz Kuberek

Trzeci wykład z serii Znaleźć sens życia… Sen który ma znaczenie.

  1. Dobry Bóg i zło — jak to pogodzić?
  2. W co właściwie wierzyć?
  3. Sen który ma znaczenie.
  4. Wydarzenie które przechodzi ludzkie pojęcie.
  5. Babilon, co to jest?
  6. Drzwi do nowego życia.
  7. Grzech którego nikt nie przebaczy.
  8. Wesele na które jesteś zaproszony.

Dla wszystkich zainteresowanych.  Wykłady pastora Kuberka są już nagrane na płytach DVD; należy je tylko skopiować i będą gotowe do dystrybucji.  Jeśli zechce je zamówić osoba mieszkająca w Australii, mogę je skopiować i wysłać ($50 za komplet).  Jeśli to będzie zamówienie do Polski, zastanawiam się czy dałoby się skorzystać z kompletu który prawdopodobnie już jest w Polsce (czekam na odpowiedź od osób które będą mi w stanie pomóc w tym względzie).  Kiedy będę miał więcej informacji na ten temat opublikuję poniżej.  Dla tych którzy potrafią pobrać sobie filmik z sieci i nagrać DVD, umieszczam do pobrania projekt okładki do pudełek w formacie PDF (poniżej).  Jeśli ktoś chce wydrukować sobie dyski, mogę umieścić do pobrania obrazki.  Jeśli ktoś ma inne pytania na ten temat, proszę skorzystać z komentarza poniżej.

Cieszy mnie zainteresowanie wykładami pastora Kuberka i zrobię co będę mógł aby pomóc wszystkim którzy chcą go mieć na własność.  A teraz zapraszam do wysłuchania kolejnego wykładu.

Cezary

,

Jeśli ktoś posiada nagrania archiwalne na kasetach lub taśmach i chciałby się nimi podzielić z Internautami, proszę wpisać poniżej detale, a skontaktuję się w tej sprawie.  Mogę odtworzyć kasety oraz taśmy na szpulach do 266mm średnicy (większych nie ma), prędkość przesuwu taśmy 9.5cm/s, 19cm/s, lub 38cm/s (wszystkie popularne).  Szerokość taśmy 6.25cm (wszystkie amatorskie i studyjne), zapis 2- i 4-ścieżkowy (wszystkie amatorskie i studyjne).  Dziękuję.  Cezary

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: